Україна знаходиться в процесі переговорів про безвізовий режим з Колумбією.

Про це повідомляє Міністерство закордонних справ України.

13 квітня директор департаменту консульської служби МЗС Сергій Погорельцев в рамках візиту до Латинської Америки провів цільову зустріч з директором з консульських і міграційних питань МЗС Колумбії Лус Стелою Портільо і директором департаменту Європи МЗС Колумбії Хуаном Гільєрмо Кастро.

"Сторони констатували необхідність активізації зусиль, спрямованих на підписання найближчим часом двосторонньої угоди про скасування візових вимог для громадян України та Колумбії", - заявили в прес-службі.

Популярні новини зараз

В Укргідрометцентрі спрогнозували прихід бабиного літа: коли можна буде погрітися на сонечку

Продюсер Юра "злив" фінал "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Натовп майбутніх блогерів бігають..."

Українських студентів масово виселяють з гуртожитків через вакцинацію: "Хто не бажає, повинні"

У Пенсійному фонді пояснили, як побачити стаж, напрацьований роками: "Чому не зараховується?"

Показати ще

Досягнуто домовленості про надання максимального сприяння завершенню відповідних формальностей.

Варто відзначити, що українські дипломати досягли домовленості про безвізовий режим з двома країнами Південної Америки – Уругваєм і Перу.

Про це заявив директор Департаменту консульської служби МЗС Сергій Погорельцев.

Дипломат розпочав турне країнами Латинської Америки. Під час зустрічей у Монтевідео (Уругвай) була досягнута домовленість про підписання угоди про безвізовий режим між Уругваєм та Україною. Формально даний документ ще не підписаний, але домовленість щодо нього узгоджена з керівником міграційної служби, керівництвом МЗС, а також з членами парламенту Уругваю, зазначив Погорельцев.

"Після узгодження необхідних формальностей для підписання та набрання чинності відповідною двосторонньою Угодою Уругвай стане ще однією країною, куди громадяни України зможуть подорожувати без віз", - пояснив він.

Уругвай називають південноамериканської Швейцарією за м'який клімат і високий рівень життя. Дивіться відео-подорож кращими курортами Уругваю:

Сергій Погорельцев також повідомив, що ближчим часом буде формалізована домовленість про угоду щодо безвізу з Перу.

За словами дипломата, цей документ розширить перелік категорій громадян України, які матимуть право на безвізовий в’їзд до Перу. Зараз ця країна в односторонньому порядку дозволяє безвізовий в’їзд українцям, що подорожують з метою туризму, але не має такого дозволу для інших категорій, зокрема бізнес-подорожуючих.

Між тим, у середу 11 квітня глава МЗС Павло Клімкін, Україна найближчим часом підпише угоду щодо безвізового режиму із Македонією.

Безвіз опинився під загрозою через корупцію в Україні

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що влада заздалегідь повісила на українців всіх собак через можливе скасування безвізу.