Рішення влади України в найближчі кілька років побудувати сотні кілометрів нових бетонних доріг позитивно позначиться на зменшенні кількості ДТП.

У цьому впевнений експерт в сфері ДТП Олег Голубенко. "Я б інфраструктурне питання поставив би другим після фото - і відеофіксації за значимістю. Наш експертний досвід показує, що в багатьох випадках ДТП можна було б уникнути, якби транспортні потоки були розділені", - зазначив Голубенко.

"Бетонні дороги, я припускаю, що мова йде про автобани, на них розділені зустрічні потоки. Це вже зменшує кількість ДТП, тому що виключає можливість зустрічного зіткнення. На автобанах не повинно бути однорівневих розв'язок, пішохідних переходів. Природно, комплекс цих рішень дозволить істотно скоротити аварійність", - вважає експерт.

Бетонні дороги в Україні

Популярні новини зараз
Рішення прийнято: тарифи на електроенергію зростуть вже зовсім скоро - на що чекати з 1 червня По 3600 грн щомісяця на півроку: як українцям оформити державні виплати "Відпусти мене": донька найстарішої матері України розповіла про жахіття життя з нею Варус, Сільпо, АТБ вразили ціною борщового набору: "Не такі дорогі ті черешні по 1200 грн"
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що прокуратура Києва оголосила про підозру 41-річному винуватцю дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася на Бориспільському шосе, в результаті якого загинула одна людина.

За попередніми даними, 41-річний громадянин Сербії за кермом автомобіля MAN, рухаючись по Бориспільському шосе в напрямку Борисполя, протаранив ГАЗ, який вимушено зупинився в другій смузі дороги через раптову поломку транспортного засобу.

Українці повинні підготуватися до "автобусної революції". Кабмін прийняв зміни до постанови про регулярних пасажирських перевезеннях.

Автобудівники беруть курс на бетонні дороги, а також крім комфорту і безпеки всі автобуси будуть підлаштовані під потреби людей з інвалідністю та стануть більш екологічними.

Серед нововведень - перевізники на міжобласних маршрутах будуть подавати заявки на конкурс. Переможець буде укладати договір на п'ять років і продовжувати його автоматично ще на п'ять, але тільки якщо за ним не буде помічено порушень і якщо він погодиться інвестувати в оновлення автопарку.