Рішення влади України в найближчі кілька років побудувати сотні кілометрів нових бетонних доріг позитивно позначиться на зменшенні кількості ДТП.

У цьому впевнений експерт в сфері ДТП Олег Голубенко. "Я б інфраструктурне питання поставив би другим після фото - і відеофіксації за значимістю. Наш експертний досвід показує, що в багатьох випадках ДТП можна було б уникнути, якби транспортні потоки були розділені", - зазначив Голубенко.

"Бетонні дороги, я припускаю, що мова йде про автобани, на них розділені зустрічні потоки. Це вже зменшує кількість ДТП, тому що виключає можливість зустрічного зіткнення. На автобанах не повинно бути однорівневих розв'язок, пішохідних переходів. Природно, комплекс цих рішень дозволить істотно скоротити аварійність", - вважає експерт.

Бетонні дороги в Україні

Популярні новини зараз

Віктор Павлік з сином на руках зворушив усіх молодих матусь: пощастило дружині

Оля Полякова залишила кіз у спокої і похвалилася новим хобі: "Ось такі дірки"

Українка дійшла до Зеленського через 1 бал із ЗНО: "Моя донька не проходить!"

Щороку по 45 хвилин: Мінінфрастуктури повертає техогляд, українським водіям радять приготуватися

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що прокуратура Києва оголосила про підозру 41-річному винуватцю дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася на Бориспільському шосе, в результаті якого загинула одна людина.

За попередніми даними, 41-річний громадянин Сербії за кермом автомобіля MAN, рухаючись по Бориспільському шосе в напрямку Борисполя, протаранив ГАЗ, який вимушено зупинився в другій смузі дороги через раптову поломку транспортного засобу.

Українці повинні підготуватися до "автобусної революції". Кабмін прийняв зміни до постанови про регулярних пасажирських перевезеннях.

Автобудівники беруть курс на бетонні дороги, а також крім комфорту і безпеки всі автобуси будуть підлаштовані під потреби людей з інвалідністю та стануть більш екологічними.

Серед нововведень - перевізники на міжобласних маршрутах будуть подавати заявки на конкурс. Переможець буде укладати договір на п'ять років і продовжувати його автоматично ще на п'ять, але тільки якщо за ним не буде помічено порушень і якщо він погодиться інвестувати в оновлення автопарку.