Без варіантів: адвокат розповів про долю Сенцова

поділитись
Українець вже готовий написати заяву, аби справа зрушила з мертвої точки

Український режисер Олег Сенцов, який отримав термін в Російській Федерації, готовий написати прохання про помилування, якщо це допоможе справі зрушитися з мертвої точки і допоможе потрапити до списку на обмін між Києвом і Москвою.

Про це розповів його правозахисник Дмитро Дінзе, передає портал "Крим. Реалії".

Олег Сенцов


"Іншого варіанту не буде, швидше за все. Всі політв'язні, в тому числі і Савченко (Надія Савченко, - ред.), проходили через цю процедуру. Тут ти або пишеш і їдеш, або сидиш далі. Олег готовий написати", - заявив юрист, відповідаючи на питання, чи готовий політв'язень написати прохання.

Дмитро Дінзе


Раніше ЗМІ з посиланням на Дінзе повідомляли, що Сенцова можуть обміняти відразу на кількох людей, яких утримує українська сторона. "Він цього (обміну, - ред.) чекає, але сам він говорить, що це буде дуже не скоро. І якщо його міняти, то, швидше за все, відразу на декількох людей. Наскільки мені відомо, президенту Росії доповіли, що Сенцов - супертерорист, злочинець. Його обговорювали на всіх рівнях силових структур, щоб не було швидкого рішення про його звільнення", - заявив раніше юрист.

Олег Сенцов вперше вийшов на зв'язок з російської в'язниці


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що матері політичного в'язня Станіслава Клиха і затриманого на окупованому Донбасі Віктора Агєєва вже записували відверте відеозвернення, адресоване російському та українському президентам. Цей ролик не залишився без уваги користувачів - звернення матерів викликало масові обговорення в мережі, але позиції щодо нього розділилися. Знайшовся й автор відео, який розповів, за яких саме обставин його записував.

Пізніше Світлана Агєєва отримала відповідь на звернення: озвучувати претензії стосовно затриманого на Сході російського кадровика Віктора Агєєва його матері слід перш за все до президента РФ Володимира Путіна.

Автор матеріалу: 
София Милевская
Теги: 
Сенцов, Дінзе, обмін, адвокат, помилування
Вибір редакції, Суспільство
24.03.2018
Ряд країн вже відмовилися від такого способу економії
0
0
14:50 24.03.2018
До кінця березня очікуються коливання гривні
0
0
14:38 24.03.2018
Що таке "посилення відповідальності" відчує кожен з них
0
0
13:50 24.03.2018
Зміни у часі негативно позначаються на самопочутті деяких людей
0
0
12:50 24.03.2018