Безпілотні літальні апарати, що останнім часом активно використовуються українськими захисниками в зоні проведення антитерористичної операції, не тільки допомагають нашим воїнам виявити ворожі позиції, а й рятують життя бійців у прямому сенсі.

Волонтери фонду "Повернись живим" у соціальній мережі Facebook опублікували відео, де показано, як за допомогою дронів коригують вогонь та знешкоджують техніку противника. Тепер, аби отримати важливу інформацію, розвідникам не потрібно ризикувати житям і витрачати купу часу.

"Те, що раніше давалося ціною тижневої підготовки групи розвідки, тепер робиться за один короткий політ "пташки". Також БПЛА допомагає коригувати вогонь "ввічливої відповіді" "ввічливим людям". Уважні глядачі на цій відеонарізці можуть побачити результат подібного коригування. Підбитий ворожий танк – одна з речей, на котру можна дивитися нескінченно", - написали автори.

Безпілотник знайшов ворожий танк

По-перше, це красиво. По-друге – рятує життя. Із появою безпілотників розвідникам більше не треба ризикувати головою заради здобуття інформації. Те, що раніше давалося ціною тижневої підготовки групи розвідки, тепер робиться за один короткий політ "пташки". Також БПЛА допомагає коригувати вогонь "ввічливої відповіді" "ввічливим людям". Уважні глядачі на цій відеонарізці можуть побачити результат подібного коригування. Підбитий ворожий танк – одна з речей, на котру можна дивитися нескінченно. Ми регулярно купуємо воякам таких "пташечок". Чи радіють вони? Ну-у-у... А ви радієте, коли бачите підбитий танк окупанта? Так і вони:) На БПЛА та інші потреби збираємо тут: https://goo.gl/XEYchD Olena Maksymenko Фонд "Повернись живим"

Posted by Повернись живим on Tuesday, 24 October 2017

Вони додали, що регулярно намагаються купувати воякам таких "пташечок".

Популярні новини зараз

Київські копи виявили тіло колеги посеред вулиці, підозрювану вже затримали: "Назавжди запам'ятають її"

Ощадбанк заявив про знищення карт українців: "Було прийнято рішення про призупинення"

Діма Білан повідомив про сумну обставину: виявили СНІД

Володарка найбільших сідниць у світі потрясла своїм добром перед камерою: "Чорт забирай, оце дупа"

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", захисники використали безпілотники для того, аби перекинути в окупований Донецьк листівки. Це неабияк налякало бойовиків.