Українські розвідники, які захищають державні кордони на передовій, незабаром отримають новітнє оснащення.

Про це на сторінці у Facebook повідомив президент Петро Порошенко.

Як зазначив глава держави, вітчизняна оборонка почала займатися виготовленням спеціалізованого обладнання для оптико-електронної розвідки та засобів радіоелектронної боротьби.

Скоро постачатимуть і безпілотники, які стануть в нагоді на фронті для спостереження за позиціями ворога.

"Усе це сьогодні допомагає нашим захисникам вести розвідку вдень і вночі. Особлива гордість - сучасна техніка українського виробництва. Українська армія стає сильнішою з кожним днем!", - підкреслив Порошенко.

Популярні новини зараз
Мороз і темрява не вічні: синоптики назвали дату, коли Україна відчує перше полегшення після лютого холоду Гороскоп на сьогодні 15 січня: жертва Близнюків, витрати Дів та випробування Стрільців Відключення світла без графіків: енергетики попередили про найгіршу зиму Українців позбавлять права власності: у кого можуть відібрати житло
Показати ще

Posted by Петро Порошенко on Monday, 21 August 2017

Як повідомляв портал "Знай.ua", українська оборонка укріпила свої позиції в міжнародних рейтингах – досягнення державного концерну "Укроборонпром" поставили на шість сходинок вище у загальному переліку, ніж минулого року.