В українській столиці, в Києві, всюди на житлових будинках почали з'являтися оголошення із закликом відмовлятися від біометричних паспортів через "біблійну мітку".

Про це повідомив місцевий житель Борис Бардієр в Facebook.

"При фотографуванні на біометричні документи - таємно, без попередження, всім наносять лазером накреслення – штрих-код на лоб. Це - біблійна мітка звіра 666", - йдеться в листівках.

Зазначимо, що житель міста висміяв дивне оголошення з безглуздим закликом.

Популярні новини зараз
Знищення білоруської військової та стратегічної інфраструктури: якою буде відповідь на агресію Лукашенка Арінін день 1 жовтня: чому потрібно взяти ягоди і не смикати коханого, заборони та прикмети на сьогодні Головне за 30 вересня: путін впав у марення, Зеленський подав заявку до НАТО, Каменських злила Ані Лорак, а Аліна Паш почула поклик Українські пенсіонери можуть отримати виплати за шість місяців за однієї умови: Пенсійний Фонд
Показати ще

"Я запитую своїх звірів - яка там мітка? Не зізнаються один каже "мяу", другий "гав". Складно", - прокоментував він.

Таке повісили в мене біля парадняка. Мало хто зна, шо Вони ще при цьому вас захеширують і запишуть в блокчейн.А знищити...

Posted by Борис Бардієр on Saturday, 24 February 2018

Раніше портал "Знай.uа" писав, що в окупованій Горлівці на Донбасі з'явилися листівки, в яких закликають людей прийти 25 лютого на мітинг протесту проти бойовиків.