Конлікт, який переріс у справжній скандал, стався в одній з загальноосвітніх шкіл Луцька між дев'ятикласником і вчителем фізкультури.

Як повідомляє місцевий телеканал, учень Ілля Дідик повернувся додому після уроків із синцями на обличчі. Батькам сказав, що його вдарив вчитель з фізкультури. Батько хлопця розповів, що педагог покликав учня до себе і без попередження вдарив його м'ячем. Перший удар прийшовся в скроню, а другий - в плече.

Разом з тим адміністрація школи заявляє, що вчитель не зробив нічого поганого, а просто схопив підлітка за шию.

"Учень 9-Б класу відправив м'яч на дівчинку, але не влучив, і м'яч потрапив в очі вчителю. Вчитель попросив учня підійти, взяв його за потилицю. Звуку запотиличника ніхто не чув, так що, я так припускаю, удару не було. Другий раз учень вже розповідав трохи по-іншому, мовляв, він ухилився", - розповіла директор школи.

Чим обернувся конфлікт у школі?

Популярні новини зараз
Відьма Марія Тиха озвучила тривожний прогноз на червень: під загрозою бомбардувань 13 міст 27 уколів у губи, все тіло в тату і навіть талія 35 см: групка людей вирішила зробити себе красивішими, але прогадали Чи забере Україна Крим? Тарологиня розповіла, що загрожує Володимиру Зеленському: "Все піде не так, як комусь хочеться" Жінка побачила "щось" на дитячому знімку свого чоловіка - у це ніхто не може повірити
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як на Закарпатті 15-річна дівчинка до полусмерті забила подругу.