В Україні значно зросла довіра до поліції та іншим органам силовиків.

Як пише прес-служба відомства, про це сказав глава МВС Арсен Аваков під час робочого візиту в ГУ Нацполіціі в Хмельницькій області. За його словами, населенню потрібні результати роботи. "І суспільство бачить якісні зміни в роботі правоохоронних органів, а отже - рівень довіри зростає", - сказав міністр.

Аваков зазначив, що з усіх державних органів населення найбільше довіряє Національній поліції, Національній гвардії, Збройним Силам і прикордонникам. Більше довіри тільки у церкви.

"Зараз рівень довіри до поліції 42% - це колосальна цифра. І приблизно 43% недовіри. Тобто баланс довіри-недовіри до Національної поліції становить 1%", - навів приклад чиновник. У Національній поліції взагалі + 3%.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що, за словами Авакова, після гучного спецоперації із затримання податківців прокурорам почали погрожувати.

Популярні новини зараз
Зима настане швидко: коли вдарять перші морози Загроза тотального блекауту: експерти зробили тривожну заяву Чоловік - не перший: Маша Полякова розповіла, як і з ким втратила цноту, це було швидко Нові правила передачі показників лічильника: про які зміни варто знати
Показати ще