Аваков зробив комплімент Деканоідзе і Згуладзе

поділитись
Голова МВС дав характеристику роботі Деканоідзе та Згуладзе

Очільник МВС Арсен Аваков назвав грузинських менеджерів, які з ним працювали - Хатію Деканоідзе та Еку Згуладзе,  справжніми професіоналами, блискучими аналітиками і прекрасними організаторами.

Про це він розповів у ефірі 24 Каналу в програмі "Лівий берег" під час спілкування з Сонею Кошкіною.

"Я хочу сказати комплімент грузинам – блискуча аналітика, блискучий організатор Ека Згуладзе, яка працювала зі мною майже рік  і зараз працює зі мною як радник. Це одна із найбільш підготовлених людей, компетентних", – підкреслив голова МВС.

За його словами, Хатія Деканоідзе, коли вона на першому етапі працювала над проектним менеджментом, теж була чудовою. Однак, за його словами, робота голови Нацполіції не надто їй підходить.

"Що стосується її роботи, як голови Нацполіції, то думаю, що це все ж не було її найкращою функцією. Вона, певно, як людина є створеною для іншого", – зауважив міністр.

На питання ведучої, чому він так довго тягнув з її звільненням, Авкаков зазначив, що, на його думку, всі високі державні посади – це сукупність відповідальності групи осіб.

Як повідомляв портал "Знай.ua",  Аваков не стримався в словах, висловлюючи своє обурення з приводу рішення судді Печерського райсуду Києва щодо податківця Януковича, затриманого під час спільної операції поліції і військової прокуратури.

Автор матеріалу: 
Надія Царук
Теги: 
Арсен Аваков, Міністерство внутрішніх справ, Хатія Деканоідзе, Ека Згуладзе
Росія ніяких обіцянок давати не збирається
0
0
10:16 23.04.2018
Гуттериш вважає структуру Ради Безпеки ООН застарілою
0
0
09:16 23.04.2018