В Україні з'явилася нова схема заробітку на обмані автозаправок. Про одну з таких схем обману написав блогер Геннадій Колосов на сторінці в Фейсбук.

За словами Колосова, люди, які намагаються заробити, піднімають скандал з нібито недоливом палива під час заправки машини.

"Приїхав і просиш заправити повний бак. Автомат наливає 60 літрів, ви робите фото з цією цифрою. І тут починається найцікавіше і найважливіше - підняти хвилю обурення. Як 60 літрів? У мене бак на 50, максимум сюди завжди поміщається тільки 52! Це що означає? Що заправка взяла грошей за 60 літрів, а я отримав тільки 52", - розповів про схему Колосов.

Блогер навів приклад з аналогічними постами в соцмережах.

"На заправці хочуть довести своє і перевірити кількість налитого бензину або роботу колонки. Але тут важливо не погоджуватися. Адже все досвідчені автомобілісти знають, що за технічними характеристиками в баку є резервне місце", - пояснив блогер.

Популярні новини зараз

Як взимку зекономити до 80 % на опаленні: українці знайшли дієвий спосіб – "по-радянськи"   

Українським водіям повідомили про нові правила на дорогах: готуйте автомат

На місяць економити 5 тисяч на опаленні: експерти знайшли спосіб скоротити витрати на комуналку

Надя Дорофєєва наставила Потапу роги замість Дантеса: "Так, сатана, це я"

Показати ще

Він зазначив, що в залежності від марки авто там поміщається до півтора десятка додаткових літрів.

"Чи робите запис у соцмережі і для підігріву ситуації замовляєте платних коментаторів. Ось, наприклад, як в цьому випадку. І посипалося обурення на заправку. Не доливають! Боти зможуть насипати кілька десятків комментов за дві години", - розповів Колосов.

Блогер певен, що така схема з неповним-повним баком часто прокручується, якщо заправку «замовили» конкуренти або в когось є бажання заробити.

"Заробляти таким способом можна тільки на дрібних заправках. Вони не будуть розбиратися, хто правий і хто винен. Просто повернуть гроші клієнту, щоб втихомирити його. Але з великими мережами заправок це не проходить. Там просто так вам гроші не повернуть - будуть розбиратися з вашим баком і таки доведуть, що туди поміститися далеко не 50 літрів бензину", - резюмував блогер.