Європейські вартові кордонів показали справжнє братерське ставлення до українських громадян і всі переваги безвізового в'їзду в країни Євросоюзу. Цікавий випадок стався на контрольно-пропускному пункті між Угорщиною та Хорватією.

Історія описав Олег Криштофович в Facebook. Під час подорожі він залишав територію Угорщини і збирався перетнути хорватський кордон. На КПП, за його словами, утворилася невелика черга з авто. Це були ті, у кого не було європейського паспорта - росіяни і білоруси.

Користувач розповів, що прикордонник висмикнув із загальної черги машину з українцями і поставив в самий початок.

"Обуренню росіян не було меж, вони бігали до прикордоннику та обурювалися, тикаючи в мене пальцем, а я ... не без частки сарказму, але із задоволенням і промовив до них англійською: сорі, ві а фром Юкрайн, ві донт ніід е віза", - написав українець.

Інші користувачі також згадали історію про хорватських прикордонниками. Правоохоронці кордонів, побачивши авто з українськими номерними знаками, поспішили нагадати, що громадянам України скасували візи і спростили перетин кордону.

Популярні новини зараз
Чим годують людей в тимчасово окупованому Донецьку - меню, яке викликає огиду: "Як однією стравою обху*жити" У росії пригрозили своїм же громадянам розстрілом за поширення фейків: "Потрібно розвиватися" Слідом за бензином: на українських АЗС злетіли ціни на автогаз, у скільки обійдеться літр Невдала спроба прориву Сіверського Донця стала цвинтарем розбитої техніки рф - відео розкурочених танків
Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, блогер розповів про свої враження від безвізої подорожі в Європу.