Як насправді працює безвіз в Європі пересвідчився на власному досвіді відомий блогер Володимир Співаковський.

На кордоні в Норвегії прикордонники довго перевіряли його документи. Про те, чому виникла така ситуація, блогер розповів на своїй сторінці в Facebook.

"Проходжу погранзаставу в Норвегії, в аеропорту. Передаю паспорт у віконце. Прикордонник гортає сторінки паспорта, туди-сюди, і шепоче про себе: віза-віза-деж-віза ... Я стою мовчки. Витримую характер. Він піднімає очі на мене, і знову гортає паспорт. Знову пильно дивиться на мене ... Я на нього. Мовчки ", - пише блогер.
Прикордонник вирішив, що він втомився і тому не може знайти потрібну сторінку. Співаковський вже почав переживати і гадати, що ж йому робити в разі, якщо не пропустять.

Аж раптом працівник прикордонної служби вигукнув:
"Oh, my God! Як я забув! Вам же два місяці тому скасували візи! Боже, sorry! "- розповів Співаковський.

Після цього прикордонник привітав блогера у своїй країні словами:" Welcome, Ukraine!"

Популярні новини зараз
Головні новини за 25 травня: трагедія Олени Зеленської, реванш Усика, нові пенсії та загибель чемпіона на війні У ЗСУ є можливості звільнити Херсон, це лише питання часу — генерал-майор Дмитро Марченко Надя Дорофєєва розкрила ім'я того, кого обожнює після розставання з Дантесом: "Як можна бути милотою?" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

Невеличке непорозуміння закінчилось тим, що блогер і працівник прикордонної служби омінялись "недозволеними" люб'язностями.

Вот и я проверил, как работает Безвиз в Европе… Не так уж безупречно. НО!!! Прохожу погран-заставу в Норвегии, в...

Posted by Владимир Спиваковский on Monday, 10 July 2017

Як повідомляв портал "Знай.ua", українці масово скаржились на ставлення європейський прикордонників одразу ж після введення безвізу.