Керівник Донецької області Павло Жебрівський розповів, кому потрібно буде оформляти спецперепустки, щоб перетнути українські блокпости на Донбасі.

На Донбасі з початком Операції об'єднаних сил (ООС) всім людям, які не зареєстровані в населених пунктах поблизу лінії розмежування, потрібно буде оформити спецперепустки. Перетнути лінію розмежування вони зможуть, лише пред'явивши спецперепустки. Таку заяву зробив сьогодні, 3 травня, голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський в ході зустрічі з послом Японії в Україні Шегеки Суми.

Він зазначив, що цивільне населення, яке проживає на територіях, віддалених від лінії зіткнення, не помітить різниці між Операцією об'єднаних сил та антитерористичною операцією. А ось для жителів невеликих населених пунктів в "червоній зоні", тобто поблизу лінії розмежування, зміни будуть суттєвими.

Популярні новини зараз

Українка дійшла до Зеленського через 1 бал із ЗНО: "Моя донька не проходить!"

Олександр Пономарьов провів безсонну ніч з чоловіком Тоні Матвієнко Арсеном Мірзояном: "Як це добре"

Щороку по 45 хвилин: Мінінфрастуктури повертає техогляд, українським водіям радять приготуватися

Таїсія Повалій повернулася з Росії до України і поділилася враженнями: "Ми тут подихаємо"

Показати ще

Люди, які живуть в цих населених пунктах і зареєстровані в них, зможуть безперешкодно пересуватися. Всі інші будуть оформляти спецпропуск для перетину блокпостів.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що початок Операції об'єднаних сил передбачає обговорення питань щодо районів бойових дій та зон безпеки. Про це заявив командувач ООС України Сергій Наєв.

Відтепер всі силові відомства на території проведення Операції об'єднаних сил підкоряться саме штабу цієї операції, а не Службі безпеки України, як було раніше. Сама операція не передбачає активізації бойових дій, а спрямована на встановлення миру і придушення російської агресії на території Луганської і Донецької областей.

Також у Міністерстві оборони оприлюднили межі зони безпеки, прилеглій до району бойових дій. В зоні безпеки за рішенням командувача Об'єднаних сил можуть створюватися райони обмеженого і забороненого доступу. Бойовикам і всім іншим Наєв заявив, що український закон – краще, ніж беззаконня, яке панує на окупованих територіях.