В українців поцікавились їх ставленням щодо блокування російських ресурсів, таких як "Вконтакте", Yandex і "Одноклассники". Результати вийшли досить несподіваними.

Про це повідомив "Інтерфакс-Україна", посилаючись на дані опитування Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва. Проти рішення про блокування виступили 50% громадян.

35,1% опитаних категорично не підтримують заборону "ВКонтакте", "Одноклассники", Yandex, Mail.ru. Переважно не підтримують 18,3% українців.

Рішення української влади про блокування російських ресурсів повністю підтримали 11% респондентів, а переважно підтримують цю ініціативу – 10,8% опитаних.

Не змогли висловити свою думку щодо цього питання 10,4% респондентів, взагалі нічого не відповіли – 0,4%. 14,1% українців нічого не знають про заборону ресурсів.

Популярні новини зараз

Збіднілі на локдаунах українці почали продавати повітря по 40 грн: заробляють, як можуть

Володимир Путін "привітав" українців з Днем УПА, ще й Олега Газманова і Миколу Расторгуєва змусив: "Батько наш Бандера"

Арсен Мірзоян розвеселив українців походом в "Сільпо": "Ще не їв, а вже в шапці"

Перша дружина Арсена Мірзояна затьмарила Тоню Матвієнко - палка руденька на підборах

Показати ще

Блокування "ВКонтакте", "Одноклассники", Yandex, Mail.ru отримали найбільшу підтримку на заході України – 40% громадян. У південному регіоні рішення підтримали 6% опитаних, а 67% - категорично проти. На сході ситуація майже схожа: підтримують блокування – 15%, проти - 61%. У центральній Україні 20% громадян підтримують, а 55% виступають проти.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, президент Петро Порошенко висловив свою думку щодо петиція, в якій вимагали розблокувати російську соцмережу "ВКонтакте".