Електронна петиція про розблокування російської соцмережі "ВКонтакте" на території України отримала негативну відповідь від президента Петра Порошенка.

Відповідний відповідь на документ він опублікував у прес-службі АП.

"Підтримку електронної петиції про скасування блокування інтернет-ресурсу "ВКонтакте" вважаю неможливим", – сказано у відповіді.

Порошенко заявив, що спецслужби країни-агресора масово використовують соцмережу для пропаганди та інформаційних спецоперацій проти України. На думку президента, відповідні обмеження захищають громадян від маніпулювання суспільною свідомістю і "груп-смерті".

Як повідомляв портал "Знай.uа", блокування ВК призвела до зростання аудиторії українського сегмента в Facebook.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 17 вересня: пропозиція близнюків, ідеї левів та фінанси скорпіонів Тарифний нокаут: яка з комунальних послуг подорожчає одразу на 70% Школярі масово викидають обіди: що не так з новим шкільним меню Блекаути та холодні батареї: які міста під найбільшою загрозою
Показати ще