Засновник популярного месенджера Telegram Павло Дуров вирішив "здатися" і все ж таки надати необхідну інформацію Роскомнагляду, хоча зовсім нещодавно компанія заявляла, що це суперечить внутрішній політиці, згідно з якою Telegram не співпрацює з жодною із країн світу.

"Глава Роскомнагляду відхрестився від бажання отримати доступ до особистого листування користувачів Telegram і заявив, що все, чого він чекає від нас для виконання закону, - це надання інформації про компанії Telegram... Реєстраційні дані про компанію-видавця Telegram - не секрет і доступні будь-якому бажаючому у відкритих джерелах", - написав Павло Дуров на сторінці іншого свого дітища "ВКонтакте" і додав, що в принципі згоден із використанням цих даних для реєстрації сервісу, але тільки за умови, що Роскомнагляд не моніторитиме листування користувачів.

Дуров також підкреслив, що погодився на цей крок виключно заради того, щоб разом з регулятором відстежувати публікацію заборонених матеріалів: наркотики, дитяча порнографія, заклики до насильства, пропаганда тероризму і так далі.

Трохи раніше глава російського регулятора опублікував публічний лист, в якому закликав компанію зареєструвати Telegram як джерело інформації, в іншому випадку месенджер заблокували б.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, як відомий карикатурист висміяв загрозу блокування Telegram.

Популярні новини зараз

Олександра Кучеренко зізналася в коханні, але не Дмитру Комарову: "Йому належить частина мого серця"

Андре Тан одягнув Катю Осадчу у вузькі сукні, від вагітного животика жодного сліду: "Спадщина предків"

Колишній Ані Лорак Юрій Фальоса пошкодував про витрачені на співачку гроші: "Їй купували прокладки, бензин, білизну..."

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Показати ще