На окупованих територіях Донбасу продовжується зниження морально-психологічного стану бойовиків, що призводить до міжусобних конфліктів та навіть самогубств.

Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України на сторінці у Facebook.

На Донеччині бойовик 3 окремої мотострілецької бригади (Горлівка) хотів звільнитися за сімейними обставинами, але йому відмовили. Не витримавши тяжких умов служби, чоловік покінчив життя самогубством через повішання.

Крім того, у 9 окремому штурмовому мотострілецькому полку морської піхоти (Новоазовськ) троє терористів самовільно залишили бойові позиції. Їх оголосили у розшук.

Як повідомляв портал "Знай.ua", бойовики провалили чергову спробу зайняти позиції у так званій "сірій зоні".

Популярні новини зараз
Мобілізація жінок: українкам пояснили, чому їх вносять до "Оберігу" В армії раді навіть пенсіонерам: куди відправлятимуть служити чоловіків 60+ ПриватБанк запровадив нові правила: що тепер робити з валютою Грошей не буде: пенсіонерам скасували популярну доплату
Показати ще