У так званих "Луганській народній республіці" і "Донецькій народній республіці" бойовики видали наказ, згідно з яким заборонено здійснювати провокаційні дії щодо особового складу Місії ОБСЄ.

Як пишуть сепаратистські ЗМІ, ці рішення бойовики прийняли в ході переговорів Тристоронньої контактної групи. Завдання щодо збереження спокою поклали на "командирів народної міліції". У паперах вказано, що бойовики повинні забезпечити доступ спостерігачам до всіх об'єктів на їх території, а також забезпечити їх недоторканність.

У разі порушення, відразу доповідати старшому за званням. Крім того, бойовики навіть опубліколвалі "наказ" про дотримання режиму припинення вогню з 25 серпня поточного року в рамках "шкільного перемир'я".

Варто нагадати, що бойовики з самого початку перемир'я продовжували обстрілювати українські позиції. Крім того, працівники місії ОБСЄ постійно зустрічалися з ворожим ставленням з боку терористів.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що введення миротворчого контингенту ООН на окупований Донбас допоможе вирішити збройний конфлікт. Але їх потрібно розмістити на лінії розмежування.