Представникам ОБСЄ перешкоджають у виконанні їх обов'язків уздовж лінії розмежування.

Про це повідомляє Politeka.

За словами заступника голови Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ Олександра Хуга, навіть українська сторона не дає можливості повноцінно працювати:

"Тому нам, ймовірно, видно лише верхівка айсберга конфлікту. І навіть, якщо ми розрахуємо кількість порушень режиму припинення вогню в підконтрольних українському уряду районах і непідконтрольних, це не буде повною інформацією, оскільки не дає повної картини ситуації. ... боку перешкоджають тому, щоб ми бачили всю правду. Ця правда некомфортна сторонам, тому вони не хочуть, щоб ми про неї повідомляли", - пояснив він.

В ОБСЄ наголошують, що однією із причини ескалації конфлікту на Сході залишається занадто близька відстань між терористичними угрупуваннями та українськими підрозділами:

Популярні новини зараз
Молитва до святої Дарії, яку варто прочитати всім 1 квітня: "Господь Бог благословив тебе..." Чоловік розіграв свою загибель, щоб втекти до Мексики з коханкою, але дружина дізналася правду: "У процесі розлучення" У Пенсійному фонді розповіли про "хитрість" для збільшення пенсії: хто і як може скористатися Замкнене коло від Lifecell: абонентам, не згодним платити більше, пропонують тарифи подешевше і тут же їх піднімають
Показати ще

" Якщо відстань між позиціями всього близько 100 м (як в Пісках, Авдіївці, Ясинуватій або Широкино), то рівень напруженості буде високий", - підсумував Хуг.

Як повідомляв портал "Знай.ua", в ОБСЄ зафіксували зникнення техніки бойовиків.