Бойовики "ДНР" вчергове не пустили співробітників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на свою територію.

Звіт ОБСЄ свідчить: терористи все пояснили тим, що проводять "спецоперацію".

"Троє озброєних чоловіків в одязі військового типу з закритими обличчями перекрили перехрестя приблизно в 92 км на південь від Донецька, поставивши поперек транспортний засіб із написом "поліція". Вони не дозволили патрулю СММ проїхати далі на південь, посилаючись на те, що в тому районі проходить спецоперація", - йдеться в звіті місії.

До спостерігачів підійшов озброєний чоловік і представився начальником поліції. Пізніше він сказав, що свої пересування ОБСЄ має погоджувати з ватажками бойовиків.

Популярні новини зараз
Війна триватиме ще 10 років: чому українцям не треба тішитись пустим надіями Школярам скасували традиційні іспити: як проходитиме вступна кампанія "Анти-ТЦК у шкарпетці": в Україні почали торгувати новими гаджетами для "бусифікованих" Нова система навчання: учням додали ще один рік у школі
Показати ще

Далі СММ дозволили проїхати в південному напрямку в бік Новоазовська.

На Донбасі загинув спостерігач ОБСЄ.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в складі місії ОБСЄ, яка стежить за ситуацією на Донбасі, відбулися значні кадрові зміни за останній рік. Це може позначитися на об'єктивності їх роботи.