На окупованому Донбасі так званий "міністр МНС ДНР "Олексій Кострубіцький хотів забрати у росіянина катер, який стояв на причалі.

Ситуацію описав в Facebook донецький журналіст Володимир Аверін. За словами журналіста, з Росії на Донбас приїхав Андрій Капай і привіз з собою катер, щоб покатати дітей по Кальміусу.

"Ближче до ночі на водолазну станцію, де знаходився катер, приїхав" міністр МНС ", генерал Олексій Кострубіцька, другий день відзначає свій день народження. Простіше кажучи, приїхав п'яний" в мотлох ". Помітив на причалі катер: "А що це?" співробітники станції пояснили Кострубіцького, що, мовляв, гість з Росії, катає по Кальміусу дітей і т. д." - вказав журналіст.

Тут же міністр наказав вантажити катер і відправляти на дачу в Седово.

Росіянин поїхав в так звану поліцію і написав заяву про спробу крадіжки катера. І почалося: приїхав СОБР, помічники міністра з автоматами. До ранку всі уляглось і всі роз'їхалися.

Популярні новини зараз
"Та ви що, росія винна?": Ірина Фаріон звинувачує мешканців Маріуполя за те, що їх вбивали і бомбили окупанти Вручення повістки на вулиці: кому з українців не можуть вручити папірець поза домом, відповідь юриста Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите ПриватБанк мовчки закриває рахунки клієнтів, погашаючи "залишками" кредити: що відбувається
Показати ще

Аверін не забув написати, що Кострубіцький уродженець Київської області.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Ряди проросійських найманців на окупованому Донбасі знову поріділи. Цього разу ліквідували бойовика терористичної організації "ДНР".