В День Незалежності України кілька ватних сайтів розповсюдили повідомлення про те, що в Краматорську на будівлі 17-ї школи невідомі "герої" вивісили "прапор" терористичної "ДНР".

Пропагандистські кремлівські ЗМІ відразу кинулись тиражувати "свіжак", описуючи, як над захопленим хунтою Краматорськом "гордо замайорів прапор" фейкової "республіки". Можна припустити, що й головний "глашатай істин" Кремля Дмитро Кисельов вже встиг прокричати по зомбоящику про цю "величну подію".

Однак, і ватні сайти, і путінські пропагандисти "не помітили" той факт, що фото, яке демонструє "подвиг смільчаків", зроблене близько трьох років тому, а відображена на ньому подія мала місце в період, коли Краматорськ перебував під контролем бойовиків "ДНР".

Саме тоді ці ганчірки, які терористи називають "прапором ДНР", бойовики розвішували де лише могли, а в першу чергу на всіх елементах місцевої інфраструктури.

Популярні новини зараз
Оля Полякова назвала корінь проблем в сім'ях, відчула і Маша Єфросиніна: "Я цю пісю мила, торкалась з дитинства" Жінка вирішила довести, наскільки "хороше" життя в росії, запивши ложку солі "санкціонкою": "І г*вна не проблема тяпнути" Українець "Тамерлан" показав, яке озброєння найбільше лякає росіян, бояться як путіна Учасниця "Танців з зірками" Ілона Гвоздьова розповіла про сімейні сварки: "Ревнує навіть до стовпа"
Показати ще