Українські воїни застосовують в АТО нову тактику, яка вже неодноразово доводила свою ефективність. Вона отримала назву "повзучий наступ".

Про це повідомив народний депутат та координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук в Facebook. Українським військовим вдалося повернути на Донбасі кілька стратегічних ділянок фронту – в районі Калинового, Михайлівки та Бахмутської траси.

Бойовики просто полишали свої позиції під натиском ЗСУ. Загалом українська армія просунулась в деяких районах на 1,5 кілометри.

"Командування "2-го АК ЛНР" на проведеній нараді з участю командирів частин і підрозділів вимагає від підлеглих формувань "безумовного" утримання позицій, а також вжити "комплекс заходів" із відновлення контролю (принаймні, вогневого) за втраченими позиціями", - розповів Тимчук.

Ватажки терористів констатують, що українські військові майже впритул наблизились до позицій підконтрольних їм бандформувань. На деяких ділянках відстань не перевищує 300-400 метрів.

Популярні новини зараз
Юрій Ткач з "Квартал 95" показав "секретну зброю", якої так бояться в росії: "Ті самі, біологічні" Українці розгадали, хто ховається під маскою "килиммена" у складі Kalush Orchestra: причому тут "Танцюють всі" Що попросив чоловік на вечерю перед стратою - найдивніше бажання в історії
Показати ще

Тимчук наголосив, що таке просування дозволить українським військовим впливати на передові позиції бойовиків без застосування забороненого Мінськими домовленостями озброєння.

Ватажки бандформувань скаржаться, що терористи залишали на покинутих позиціях боєприпаси та спорядження й навіть не мінували їх. Бойовики виправдовували свою втечу тим, що не мали достатньої кількості озброєння й відсутністю достатньої кількості найманців.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, бойовики використовують важке озброєння для обстрілу населених пунктів Донбасу з мирними мешканцями. Цього разу через них без газопостачання залишились 1,5 тисячі людей.