Терористи "ДНР" провели серію нічних рейдів по донецьким закладам для відпочинку нібито з метою затримання "українських диверсантів".

Про це на сторінці у Facebook написав координатор "Інформаційного опору" Дмитро Тимчук.

За його словами, у період з 2 по 5 вересня бойовики "МВС ДНР" і "МДБ ДНР" влаштували близько 300 рейдів. У результаті терористи затримали 579 осіб. З них 373 вже відпустили з районних відділів "поліції", інші все ще перебувають під вартою.

"При цьому, наприклад, у Куйбишевському районному відділі "поліції ДНР" "такса" за звільнення становить 200 доларів США", - зазначив Тимчук.

Популярні новини зараз
Перекази з картки на картку зазнають змін: ПриватБанк попередив Діти не знатимуть навіть бази: вчителі б'ють на сполох через зміни у шкільних програмах Поклали одну річ на підвіконня - і батареї більше не потрібні: квартира стала теплішою за 10 хвилин Податкова готує штрафи українцям за кордоном: кого перевірять першим
Показати ще

Як повідомляє ІС, за останній тиждень бойовики здійснили близько 170 вогневих нальотів із мінометів, реактивних пускових установок "Град", БМП і танків.

Найбільш інтенсивно терористи атакували райони населених пунктів Зайцеве, Авдіївка, шахта "Бутівка", Мар'їнка, Красногорівка, Невельське, Павлопіль, Гнутове, Талаковка, Широкине та Станиця.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", фанати Захарченко зганьбилися на всю "республіку".