Терористичні угрупування "ДНР" та "ЛНР" створені не на пустому місці: найманці ретельно відбиралися, тому говорити про так звану "зміну настроїв" у регіоні немає жодного сенсу.

Відповідну думку в коментарі Politeka висловив блогер Денис Казанський.

Він запевнив: появі цих злочинних організацій передували луганські та донецькі клани:

" Вони завжди були ситуативними союзниками. У Луганську царювали" комсомольці ", колишній партактив. У Донецьку старих партпрацівників відразу відсторонили від влади. Прийшли кооператори," нові росіяни "- різні цеховики, представники кримінальних угруповань", - додав Казанський.

За словами блогера, два окремі клани розділяли суттєві розбіжності, а значить ототожнювати їх не варто. У кожного із них – різна мета, від встановлення контролю над поставками до збройних провокацій:

Популярні новини зараз
Марк Фейгін передбачив введення військ НАТО в Україну, але для цього путін повинен зважитися на крайній крок Багато українців будуть змушені викреслити молоко зі свого раціону: зростання на 25% не межа Соняшникова олія виросте в ціні: аграрії назвали низку причин Оля Полякова захотіла, щоб Олексій Арестович вклав її в ліжко на очах чоловіка: "Нехай дивиться"
Показати ще

"Якщо ви спробуєте щось провезти, вас заарештують або відберуть товар, або змусять заплатити. Зрозуміло, для чого це робиться. Адже у цих" республік "не має нічого спільного з тими ідеями, які там проголошували на початку війни. Є два збройних злочинних угруповання ", - підсумував він.

Як повідомляв портал "Знай.ua", мешканці окупованих територій відверто розповіли, що думають про Путіна.