Бойовики з окупованого Донбасу запропонували українському оператору Vodafone транслювати на окупований Донбас зв'язок через Росію.

"Ми маємо можливість технічно прийняти їх сигнал," транспорт "в Ростові-на-Дону через компанію МТС-Росія. Якщо їм заборонено мати будь-які контакти з представниками "ДНР" і юридичними особами, то у нас є досить серйозну пропозицію про можливість" стику "в Ростові-на-Дону, де ми могли б забрати це з'єднання і через ті магістральні лінії, які підконтрольні "ДНР", запустити зв'язок", - сказав представник бойовиків Віктор Яценко, передають сепаратистські ЗМІ.

Нагадаємо, що на окупованому Донбасі зник зв'язок. 19 січня її полагодили. Однак все запрацювало тільки в Луганській області. У Донецькій зв'язок не з'явився. У Vodafone заявили, що сторона "ДНР" повинна просто включити електрику на обладнанні, і зв'язок з'явиться. Однак бойовики вимагають, щоб компанія платила за електрику.

Зв'язок на Донбасі

Популярні новини зараз

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Еллерту з "Холостячки" поставили діагноз по фото з Мішиною: "Треба лікувати"

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Головне за ніч: Мірзоян показав нову жінку, Дан Балан влаштував Кароль скандал, на Укрпошті відмовилися від рідної мови і кицька Лободи

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що на окупованому Донбасі практично немає мобільного зв'язку. У Донецьку люди намагаються зловити сигнал на мосту залізниці "Рутченково".