Звичайні українці все більше грузнуть у боргах за комунальні послуги. За офіційними даними суму боргу лише за теплоенергію можна вважати катастрофічною.

Тільки столичні мешканці заборгували за опалення компанії "Київенерго" 5,62 млрд гривень. Як "лідерів" серед неплатників виділяють мешканців Шевченківського та Деснянського району Києва. Боржниками також числяться ЖЕО міста.

При цьому нерідко до несвідомих платникам почали застосовувати силові методи. Борги обслуговуючі компанії намагаються стягнути через суд. Так, "Київенерго" за лютий подала цілих 298 судових позовів з вимогами про стягнення заборгованості. Загальна сума позовів за послуги з теплопостачання склала 23,7 млн гривень.

Жителів України вже попередили про майбутнє підвищення тарифів на комунальні послуги. Зобов'язання щодо підвищення комунальних тарифів на себе взяла Україна в меморандумі з МВФ. Якщо цього зроблено не буде, то автоматично відбудеться подорожчання гарячої води та опалення. Експерти прогнозують подорожчання не менш, ніж на 14%. Деякі фахівці навіть впевнені, що комунальні послуги стануть дорожче на цілих 60%. Лише час все розставить на свої місця.

Популярні новини зараз

Мільйонне місто завалило снігом посеред літа: природний катаклізм приголомшив світ

Тато "в декреті": Віктор Павлік взяв на себе обов'язки Катерини Репяхової і ось що з цього вийшло

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа", національною комісією з регулювання у сферах енергетики комунальних послуг були відстежені маніпуляції в кількох місцевих радах України. Чиновники навмисно завищували тарифи на комунальні послуги. Така ситуація спостерігалася у Львівській і Дніпровській областях.

Новини про підвищення цін на комунальні послуги з'являються досить регулярно і вже не дивують українців. Але ось нове подорожчання для багатьох мешканців стане непідйомним. Зміна в тарифах очікується вже зовсім скоро навесні. Воно точно торкнеться електрики і можливо гарячої води та опалення.

Раніше жителі одних із найбільш дорогих міст України розповіли про те, скільки їм насправді доводиться щомісяця платити за комунальні послуги: