На окупованому Донбасі спостерігається дуже складна ситуація с фінансуванням бойовиків, що відображається на їх моральному дусі та дисципліні. Їм обіцяли виплати за поранення, але в результаті майже нічого не отримали.

Про це повідомляє інформаційний портал "Знай.ua", посилаючись на власні джерела. Бойовикам "Л/ДНР" не виплачують гроші, мотивуючи це "відсутністю коштів у бюджеті".

"Як приклад, поранені в 2014-2015 роках бойовики у 2017 році отримали лише першу виплату в 6 тисяч рублів за легкі та середні поранення і по 10 тисяч рублів за важкі поранення. Виплати у зв'язку зі смертю у 95% випадків не здійснені", - розповів співрозмовник.

Бойовикам же обіцяли за легкі та середні поранення компенсацію у 200 тисяч рублів, за важке – 600 тисяч рублів, а сім'ям ліквідованих терористів мали заплатити 1,6 мільйона рублів.

Популярні новини зараз

Хитрий українець вигадав, як приховати номерний знак від камер автофіксації

"Пацанка" після Школи леді хотіла стати чоловіком: "Була істерика"

Олена Кравець з "Кварталу 95" кардинально змінила професію: "Неймовірний кураж"

Надя Дорофєєва в купальнику показала стрункі ніжки на березі моря: "Стала обличчям…"

Показати ще

В той же час на місцевих станціях, підконтрольних "ЛНР", та соцмережах закликають вступати у ряди бандформувань на контрактну службу. Зокрема, у бойовиків спостерігається дефіцит водіїв категорії "С".

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в окупованому Луганську значно зросла кількість розбійних нападів. Під час одного з таких злочинів жінка отримала серйозні травми.