Російський терорист, який приїхав на окуповані території Донбасу воювати, не розуміє, чому у місцевово населення такі занепадницькі настрої і ніхто не стрибає від щастя, що приїхав черговий "захисник" і "ополченець".

В одному з сепаратистськими спільнот у соціальній мережі "ВКонтакте" бойовик написав про "крик душі". Найбільш "смачними" моментами стали закиди у нестачі ентузіазму і волі до перемоги. Також терорист не розуміє, навіщо його "покликали" жителі Донбасу і підкреслює, що не потерпить, якщо хтось скаже, що в розрусі винні росіяни.

"За що ви так? З такими вашими претензіями - за що вмирали товариші мої? За яким х*ом я, старий дурень, до вас приперся? Мені в Росії не жилося спокійно думаєте? За ось це ось д*ьмо, яке ви ллєте зараз один на одного? За це ми тут воювали, за це ви покликали нас колись, щоб ось так справа виглядала? Ви скажіть, що це ми ще й винні", - пише зневірений "захисник"."До найтупіших поребриків починає доходити, що їм тут не раді", - коментує на своєму Twitter користувач під ніком Necro Mancer.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, як за останні три роки змінилося життя мешканців окупованих територій.

Популярні новини зараз

Мама Дана Балана навчила сина, як завоювати серце Тіни Кароль: "Борись до кінця"

Олена Кравець з "Квартал 95" показала особистий момент з Дзідзьо: "Весна ж..."

Королева Єлизавета II, перед похоронами, подарувала принцу Гаррі шматочок дерева: старший брат чекає пояснень

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

Показати ще