У жителів окупованих районів Донбасу запитали, як змінилося їхнє життя під контролем кремлівських маріонеток.

Про результати опитування розповідається в сюжеті "Радіо Свобода". Думки опитаних розділилися. Деякі жителі примудрилися розгледіти позитивні зміни в житті з бойовиками. Один із респондентів заявив, що він оптиміст і йому здається, що "все потихеньку налагоджується".

Інша жінка поскаржилася на те, що на окупованих територіях дуже складно знайти роботу, яка приносила б гідний заробіток. У цілому, за її словами, "жити можна".

Ще одна мешканка Донбасу поскаржилася на важкі побутові умови і складну ситуацію з пенсійними виплатами, але зазначила "нормальні комунальні". Частина людей відзначає стрімке погіршення умов життя.

Популярні новини зараз

Аномальна зима: синоптик озвучила прогноз, якого раніше в Україні ніколи не було

На Хмельниччині батько-нелюд бив струмом однорічного сина, а потім повісив - Україна оніміла від подробиць

У Хмельницькому коронавірус обірвав життя проректора та професора національного університету - їх поважали колеги та студенти

Синочок Тіни Кароль вразив маму дорослим виглядом і чоловічим вчинком, все своїми руками: "Гордість..."

Показати ще

"Квартиру розбомбили, тому живемо в орендованій. Давайте вже, закінчуйте, хлопці, швидше цей жах і ганьбу. Хочемо миру", - розповіла вона.

Жінка зазначила, що раніше можна було будувати будь-які плани і навіть поїхати на відпочинок. Зараз, за ​​її словами, люди живуть від зарплати до зарплати.

Один із чоловіків був категоричним у своїх заявах. Він сказав, що окуповані території стрімко наближаються разом з Росією за рівнем життя до Зімбабве.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, жителів окупованого Луганська запитали, чого очікувати від створення "Малоросії" і об'єднання "Л/ДНР".