У жителів окупованих районів Донбасу запитали, як змінилося їхнє життя під контролем кремлівських маріонеток.

Про результати опитування розповідається в сюжеті "Радіо Свобода". Думки опитаних розділилися. Деякі жителі примудрилися розгледіти позитивні зміни в житті з бойовиками. Один із респондентів заявив, що він оптиміст і йому здається, що "все потихеньку налагоджується".

Інша жінка поскаржилася на те, що на окупованих територіях дуже складно знайти роботу, яка приносила б гідний заробіток. У цілому, за її словами, "жити можна".

Ще одна мешканка Донбасу поскаржилася на важкі побутові умови і складну ситуацію з пенсійними виплатами, але зазначила "нормальні комунальні". Частина людей відзначає стрімке погіршення умов життя.

Популярні новини зараз

Страва Олі Полякової довела до істерики Надю Мейхер на "МастерШеф. Селебріті": Ектор знайшов багато олії

Вагітна дружина Віктора Павлика народжує: Катерина Репяхова показує процес на відео

Могилевська зі сльозами звернулася до покійного Чапкіса: "Спасибі за наше весілля"

Подружка Олени Кравець Ірина Сопонару оголила груди заради "Кварталу 95": "Домалювали?"

Показати ще

"Квартиру розбомбили, тому живемо в орендованій. Давайте вже, закінчуйте, хлопці, швидше цей жах і ганьбу. Хочемо миру", - розповіла вона.

Жінка зазначила, що раніше можна було будувати будь-які плани і навіть поїхати на відпочинок. Зараз, за ​​її словами, люди живуть від зарплати до зарплати.

Один із чоловіків був категоричним у своїх заявах. Він сказав, що окуповані території стрімко наближаються разом з Росією за рівнем життя до Зімбабве.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, жителів окупованого Луганська запитали, чого очікувати від створення "Малоросії" і об'єднання "Л/ДНР".