Український письменник, співак і громадський діяч Сергій Жадан висловив свою думку про те, чи треба писати книги про війну на сході України.

Про це повідомляє Styler.

"Насправді все суто індивідуально. У кожного на це свої погляди. У кожного – свій больовий поріг відчуття тих подій, які пережила і переживає нині наша країна. Але я підтримую, швидше, першу точку зору. Вважаю, що книги про війну треба писати ось вже зараз", – заявив Жадан.

За його словами, це потрібно зробити, щоб не упустити з виду і не втратити хід подій. Однак, на його думку, більш глибокодумні твори про війну з'являться потім.

Письменник відверто розповів, що вивчив новий роман донецького письменника Володимира Рафеєнка "Довгота днів". На думку Жадана, цей твір є глибоким, болючим і дуже дратівливим.

Популярні новини зараз

На Львівщині три автівки не поділили дорогу, кров на узбіччі: понівечені тіла вирізали з купи металу

Українець помер на заробітках у Польщі, рідні вбиті горем: "Не можемо поховати..."

Смугастий Дан Балан заліз між ніг до мліючої Кароль: "Тихе щастя”

Дорофєєва перед ″Останнім танцем″ нарешті зізналась про стосунки з Позитивом: ″Була закоханість″

Показати ще

Він також згадав книгу Бориса Гуменюка – позивний "Кармелюк". Жадан зазначив, що автор брав участь у війні на Донбасі. Нариси він почав писати у 2014 році. Він також порадив прочитати автора Євгена Положія: "Іловайськ", "5 секунд, 5 днів". За словами Жадана, вже вийшло багато книг про війну.

Як повідомляв портал "Знай.uа", Жадан розповів, що з бойовиками буде важко домовитися про примирення. Адже саме вони взяли зброю в руки і пішли проти українського народу.