Кожен рік поліція ловить сотні людей за перевищення швидкості, в основному за допомогою спід-камер. Є спосіб уникнути штрафу.

Сайт finddetbilligt.dk опублікував пораду, який вбереже вас від подібних неприємностей. Він не просто геніальний у своїй винахідливості, але і працює в будь-якій країні світу!

Ось розумний спосіб уникнути штрафу за перевищення:

1. Уважно подивіться на знаки обмеження швидкості. Зазначене на них число вказує на максимально допустиму швидкість — хоч для пішоходів, хоч для велосипедистів, хоч для автомобілістів.

2. Порівняйте зі спідометром свого автомобіля. Зазвичай він розташований на приладовій панелі перед водійським сидінням. Стрілка вказує швидкість, з якою ви рухаєтеся. У більш нових моделях швидкість іноді позначається цифрами.

Популярні новини зараз

Доросла "бджілка" Аліна Гросу вдарилась у самокритику: "Я сама по собі є-бо-бо"

Iрина Федишин завалила кицюню пiд сонцем

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко зламали українцям мозок дивним кадром: оптична ілюзія?

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Показати ще

3. Це найскладніший пункт. Налаштуйте швидкість у відповідності з числом, зазначеним на знакові. Поліція не зможе вас оштрафувати, якщо ви не перевищите обмеження швидкості.

Мало хто знає про це простий, але дієвий прийом. Якщо ви скористаєтеся, вам більше ніколи не доведеться платити штраф за перевищення швидкості.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" для скорочення кількості смертей на дорогах у світі було придумано чимало правил і способів контролю за їх виконанням. Тим не менш, сьогоднішній автотрафик неможливо контролювати чисто людськими зусиллями. Поліція Дубая знайшла спосіб вирішити цю проблему.