Будьте напоготові: псевдоМінфін витончено обманює українців

поділитись
Українцям пропонують виплатити компенсацію за участь у "МММ"

З кожним днем шахраї вигадують все більш хитромудрі афери. Українцям телефонують від імені міністерства і пропонують виплатити компенсацію за участь у "МММ".

Про це повідомили у Міністерстві фінансів, передає УНН.

"Останнім часом в Мінфін надходять повідомлення про те, що від імені міністерства здійснюються дзвінки громадянам і пропонується компенсація за минулі участь в АТ "МММ", — сказано в повідомленні.

Зазначимо, аферисти телефонують з Києва під різними іменами і кажуть, що за рішенням суду Мінфін зараз виплачує відповідну "компенсацію". Далі повідомляють, куди варто приїхати, щоб відновити квитанції, і який "податок" для цього необхідно сплатити.

У Мінфіні додали, що за статтею 152 Цивільного кодексу України акціонерне товариство самостійно відповідає за своїми зобов'язаннями, крім того, держава не брала на себе зобов'язань щодо здійснення будь-яких виплат акціонерам АТ "МММ".

"Враховуючи це, інформація про здійснення зазначених виплат Мінфіном є неправдивою", — сказали в міністерстві.

У відомстві закликали українців — колишніх акціонерів "МММ" — звертатися до міліції у разі отримання ними таких телефонних дзвінків.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що в селі Березівка під Києвом вибухнув скандал. Люди, які більше десятка років проживають у будинках на своїх ділянках почали дізнаватися, що їх нерухомість їм вже не належить.

Автор матеріалу: 
Анна Зущик
Теги: 
афера, Мінфін, шахрайство, МММ
З'явилося відео, як виглядає табір ромів у Львові після нападу
0
0
09:24 25.06.2018
У Києві закривають важливі автомобільні дороги, а в Росії пенсіонерка вирішила пограбувати банк
0
0
09:00 25.06.2018
Підозрюваний виявився приватним підприємцем без кримінального минулого
0
0
08:18 25.06.2018