Літо – прекрасний час для відпустки і відпочинку на морі. В Україні величезна кількість варіантів такого відпочинку. І Миколаївська, Херсонська, Одеська області, де є величезна кількість курортів. Але якщо вам потрібен саме бюджетний відпочинок на морі в Україні, то ідеальним варіантом для вас будуть Хорли.

Бюджетний відпочинок на морі в Україні: що ж таке Хорли

Майже впевнений, що ви чуєте про це місце перший раз. А це дуже просто пояснюється, адже це зовсім молодий курорт, який тільки починає розвиватися. Знаходиться він на невеликому півострові під назвою Гіркий Кут, і омивається Чорним морем. До речі, зовсім поруч є ще невелике, але дуже чисте прісне озеро, в якому досить багато срібла, завдяки якому вода дуже стерильна.
А саме море в цьому місці досить мілке, тому це ідеальний варіант для тих, хто погано плаває, або дітей.
Відпочинок в Хлорах має одну невелику особливість – це берег з водоростями. З одного боку, це може бути трохи незручно, але, насправді, це дуже корисно, особливо для дихальних шляхів. Тут дуже часто можна зустріти людей, які їдуть просто подихати місцевим повітрям, особливо воно корисне для тих, у кого є сезонні літні алергії. Крім цього, потрібно звернути увагу, що у воді з середини липня достатньо багато медуз, це означає, що вода дуже чиста і корисна для людей.
Зовсім недалеко звідси знаходиться Асканія-Нова, куди можна буде поїхати на екскурсію.
Окрім цього, варто врахувати, що відпочинок в Хорлах це дуже спокійно й умиротворено, так як людей тут багато не буває.

Бюджетний відпочинок на морі в Україні: розваги в Хорлах

Популярні новини зараз

Подруга Наді Дорофєєвої Ольга Шелбі зі "Школи" втекла до Путіна на побачення: "Вийшло закохатися"

Носити чи не носити? Відомий адвокат розповів, чи потрібна маска після вакцинації

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Леся Нікітюк відкрила пікантний секрет, виставивши зад: "Робоча сторона"

Показати ще

Як ми вже говорили, це досить молодий курорт, який тільки починає розвиватися і знаходити своїх прихильників. Тому, зараз там не дуже багато різних розваг. Але, як і в будь-якому подібному місці, є чимало літніх кафе. З житлом тут теж проблем не буде. Можна знайти номери люкс, з усіма зручностями, а можна і найпростіші. До речі, самі жителі досить доброзичливі до туристів, і знайти житло можна в них. Мінімальна ціна за добу в минулому році становила всього 50 грн. Але якщо пошукати, то можна знайти і дешевше. Так що бюджетний відпочинку на морі в Україні – це зовсім не проблема, якщо ви знаєте про Хорли.