Журналіст Денис Казанський в інтерв'ю виданню "Апостроф" заявив про неможливість проведення виборів на Донбасі, згідно з Мінськими угодами, до тих пір, поки ці території будуть залишатися окупованими.

"Ну як можна проводити вибори на територіях, які визнані окупованими? Світ підтверджує, що це території, на яких Росія здійснює ефективний контроль. Згідно міжнародному праву, це не пряма окупація, тому що, на відміну від Криму, там немає російських прапорів, російської адміністрації, зате є цей "ефективний контроль", - каже Казанський.

За його словами, при таких умовах неможливо проводити там вибори і визнавати їх, тому що це не будуть вибори у повному розумінні слова. Там просто намалюють результати, які будуть потрібні Кремлю, але нічого спільного з волевиявленням це не буде мати.

Також журналіст вказав і на "м'яку етнічну чистку", яку бойовики провели на Донбасі. Він говорить, що навіть якщо припустити, що Україна там зможе організовувати якісь чесні вибори, варто пам'ятати, що звідти було повністю витіснено українське населення. Більше мільйона переселенців – це ті люди, які завжди були за Україну, і вони поїхали першими, тому що не могли і не хотіли жити в таких умовах, не бажали співпрацювати з окупаційним режимом.

Популярні новини зараз

Підозрювана в убивстві Шеремета Кузьменко зробила у суді сенсаційне зізнання: "Зруйнував моє життя"

ПриватБанк терміново попередив українців про нову схему шахраїв

Нікітюк в національному одязі Китаю змусила пускати слинки: ніжки по самої Піднебесної

На Україну суне аномальна зима: синоптики стривожили прогнозом на грудень

Показати ще

«У багатьох із них вже відібрали будинки, їм нікуди повертатися. Фактично це була м'яка етнічна чистка, яка сталася не шляхом тотального знищення українського населення, а з допомогою такого собі видавлювання його звідти. Для цього знадобилися різні інструменти – залякування, наприклад. Вбили одного або двох людей, які були за Україну, кілька десятків посадили "на підвал", а інші втекли. Це нормальна реакція на неї якраз і розраховували", - каже Казанський.

Він підкреслив, що на даний момент в ОРДЛО фактично не залишилося людей, які на виборчих дільницях могли б підтримати Україну.

Дивіться відео інтерв'ю блогера Дениса Казанського

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв про те, що бойовики Донбасу пробили чергове дно.