Колишнього губернатора Одещини Міхеїла Саакашвілі позбавили українського громадянства. Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Станіслав Речинський, зазначивши, що позбавлення Саакашвілі громадянства не є сміливістю.

Його підтримав і народний депутат України Мустафа Найєм, який  назвав позбавлення колишнього губернатора Одеської області українського громадянства "найдурнішим, що можна було придумати, ознакою слабкості, яка не прикрашає президента України".

Звичайно ж така новина не могла пройти непоміченою повз соціальні мережі. Звістка про втрату українського громадянства екс-президентом Грузії і недавнім очільником Одеської облдержадміністрації Міхеїлом Саакашвілі моментально облетіла соцмережі та  стала приводом до гарячих дискусій та обговорення.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука зазначив, що для нього стала несподіванкою ця звістка.

Популярні новини зараз

Схудла Ані Лорак прикинулася дівчинкою-підлітком: "Вам точно 42?"

Поки Тарзан зраджував Корольовій, її колишній ощасливив одразу двох дівчаток

42-річна жінка чекала на трійню, але пологи стали шоковою терапією для всіх: "Я бачу ще ніжки"

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

Показати ще

В українському суспільстві знайшлися противники такого вчинку навіть серед тих, хто не є і ніколи не був прихильником Саакашвілі.

Як повідомляв портал "Знай.ua", колишнього губернатора Одещини Міхеїла Саакашвілі позбавили українського громадянства.