Колишнього губернатора Одещини Міхеїла Саакашвілі позбавили українського громадянства. Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Станіслав Речинський, зазначивши, що позбавлення Саакашвілі громадянства не є сміливістю.

Його підтримав і народний депутат України Мустафа Найєм, який назвав позбавлення колишнього губернатора Одеської області українського громадянства "найдурнішим, що можна було придумати, ознакою слабкості, яка не прикрашає президента України".

Звичайно ж така новина не могла пройти непоміченою повз соціальні мережі. Звістка про втрату українського громадянства екс-президентом Грузії і недавнім очільником Одеської облдержадміністрації Міхеїлом Саакашвілі моментально облетіла соцмережі та стала приводом до гарячих дискусій та обговорення.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука зазначив, що для нього стала несподіванкою ця звістка.

Популярні новини зараз

Дан Балан розкрив правду про роман з Тіною Кароль двома словами

"Міс Всесвіт" від України Єлизавету Ястремську зацькували через костюм: "Були погрози"

Кума Дзідзьо Оля Цибульська перевдяглася у школярку: "Тобі сподобається, обіцяю"

Молитва про зцілення від хвороби: сильні слова, які вилікують від недуги

Показати ще

В українському суспільстві знайшлися противники такого вчинку навіть серед тих, хто не є і ніколи не був прихильником Саакашвілі.

Як повідомляв портал "Знай.ua", колишнього губернатора Одещини Міхеїла Саакашвілі позбавили українського громадянства.