Щоб вирішити конфлікт на окупованих територіях Донбасу, необхідно шукати заміну "Мінську", або оновлювати його.

Про це в інтерв'ю "Апострофу" заявив Стівен Блокманс - глава відділів зовнішньої політики ЄС і політики і установ в брюссельському Центрі дослідження європолітики (CEPS). Він підкреслює: Мінські договренності в будь-якому випадку доведеться переосмислити."Можливо, як дехто пропонує, доповнити рядом нових зобов'язань, які з часом можуть затьмарити, а врешті-решт і замінити мінський процес. Або просто передомовлятися про все відразу, що дуже малоймовірно, принаймні в найближчому майбутньому", - говорить Блокманс.

Разом з тим європолітик зазначає, що багато що залежить від Франції та Німеччини: "Зараз дуже складно сказати, як діятиме новий німецький коаліційний уряд, як воно вирішуватиме це питання разом з новим президентом Франції. Побачимо, чи буде щось на зразок нового бачення, яке визріє між Парижем і Берліном. Це, на мою думку, значно важливіше, ніж що-небудь, що буде виходити від ЄС як міжнародної організації".

Популярні новини зараз
Земфіра підірвалася на міні у Донецьку Водіїв чекає ще один "сюрприз" після підвищення цін на пальне: Рада проголосувала за нові штрафи, кого та за що покарають Росіяни та білоруси "похвалилися" своїми досягненнями — що не вкрали, про те збрехали Ірина Федишин оніміла від жаху, побачивши пекло, яке залишають по собі окупанти: "Мороз по тілу"
Показати ще

Захарова висловилася про новий український закон про реінтеграцію Донбасу


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що Собчак назвала причину збройного конфлікту на Донбасі.