Позиції українських військових на північ до окупованого Донецьку знаходяться дуже близько з ворожими. Кожен український воїн на околицях Авдіївки повинен бути максимально уважним.

"Навіть без оптики, без нічого – видно", - коментують бійці умови, в яких спостерігають за противником.

Окопна війна є саме такою – без просування вперед і очі в очі з противником.

"Працюють професійно, тобто вони знають, куди стріляють, де ми знаходимося", - розповів солдат Валентин.

Сірої зони зараз майже не залишилося, кажуть бійці, а відстань між учасникам конфлікту така, що з протилежного боку можна докинути ручну гранату.

Популярні новини зараз
І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії 30 вересня: як зберегти щастя своєї сім'ї, заборони важкого дня Ядерна істерика та накручені українці: екстрасенс Макс Гордєєв дав свій прогноз на жовтень Українцям у жовтні виплатять по кілька сотень гривень: хто і як зможе отримати
Показати ще

Головна небезпека в тому, що перестрілки в таких умовах зав'язуються дуже швидко і дуже часто. Це не залежить ні від політичних домовленостей, ні від режимів припинення вогню.

"Проти нас же стоять не ті, хто домовляється в Мінську – плювали вони на ці мінські домовленості", - каже солдат Володимир.

Військові пояснюють, що на цих позиціях особливо відчувається, що замовкає ворог лише тоді, коли його змушують замовкнути. І тільки від того, наскільки потужно "насипали" армійці "заспокійливого", залежить подальша тиша в цій місцевості.

Сайт "Знай.uа" повідомляв, що міномети великого калібру, які теоретично вже давно повинні були бути відведеними подалі від лінії зіткнення, досі не рідкість на фронті. За минулу добу проросійські екстремісти посилили обстріл в бік наших військових, не ігноруючи при цьому заборонені типи озброєння.