Прем'єр-міністр виступає за зниження митних ставок на ввезення іноземних автомобілів. Про це Володимир Гройсман розповів на підсумковій прес-конференції.

На питання журналістів, як прем'єр особисто ставиться до автомобілів на литовських номерах, він відповів:

"Я вважаю, що закон повинен бути один для всіх. Не повинно бути когось обраного на будь-яких номерах".

"Повинна бути загальна система розмитнення в Україні. Якщо є якісь ставки непомірні, давайте про це говорити", - додав він.

"Але завозити автомобілі, які ніде ніким не реєструються і на яких часто скоюються злочини, і за якими неможливо нічого з'ясувати - це ненормально", - запевнив прем'єр.

Прем'єр-міністр повідомив, що з цього питання ведеться робота в комітеті парламенту.

"Треба буде радитися з фракціями, для того щоб навести в цьому питанні порядок. Ніхто не хоче нічого поганого по відношенню до автомобілістів, але треба знаходити правильні рішення, які будуть робити всіх рівними перед законом. Я думаю, що більшість українців з цим погоджуються" , - резюмував Гройсман.

Нагадаємо, 6 вересня власники автомобілів з європейськими номерами перекрили рух транспорту біля Верховної Ради. Мітингувальники вимагали змінити законодавство таким чином, щоб зробити можливим реєстрацію своїх автомобілів в Україні за прийнятною для громадян України ціною.

Як повідомляв портал "Знай.ua", цьогоріч українці сплатили рекордну суму штрафів за авто на єврономерах.