Це необхідно: ОБСЄ зробила важливу заяву по Донбасу

поділитись
Глава Місії нагадав про жахливі роковини трагедії

На фоні абсолютної непередбачуваності з безпекою, яка до сих пір спостерігається на окупованих територіях Донбасу, першою і головною задачею є захист цивільного населення, що проживає в кроці від зони військової агресії.

Про це заявив голова Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні (СММ) Ертурул Апакан на засіданні у Відні, йдеться в повідомленні прес-центру організації.Керівник вшанував пам'ять колеги Джозефа Стоуна, який загинув рік тому, коли броньований автомобіль СММ підірвався, наїхавши, швидше за все, на протитанкову міну в непідконтрольних уряду районах поблизу Пришиба Луганської області.

Поважайте чужу роботу"Ця річниця є важливим нагадуванням про ризики, з якими і далі стикаються наші спостерігачі. Для Місії немає більш важливого пріоритету, ніж безпека нашого персоналу", - заявив Апакан.

Він також закликав обидві сторони конфлікту поважати роботу СММ і забезпечити безпеку Місії для виконання зобов'язань, які вони взяли на себе, підписавши мінські домовленості. Згадуючи недавній збій в роботі Донецької фільтрувальної станції, який стався після того, як кілька працівників були поранені в результаті вогню з легкого озброєння, він додав, що "втрати і гуманітарні наслідки конфлікту не можна вимірювати лише кількістю жертв".Глава СММ заявив, що доступ до елементарних речей, зокрема до продуктів харчування, медикаментів та питної води, знаходиться під загрозою, в тому числі з-за того, що для припинення вогню роблять не все можливе.

Апакан також зазначив: "Шляхом сприяння організації сотень "вікон тиші" і здійснення моніторингу локального режиму припинення вогню, зокрема на Донеччині фільтрувальної станції, СММ робить все від неї залежне. У той же час інші повинні виконати свою частину роботи".

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що українська армія потрапила в крутий європейський рейтинг.

Автор матеріалу: 
София Милевская
Теги: 
Донбас, СММ, ОБСЄ, Апакан
Італійські трюфальє, турецькі травесті діви та шоу морозива - чого тільки не зустрінеш
0
0
20:51 24.05.2018
Раніше повідомлялось про арешт у Нігерії 16 українських моряків
0
0
20:05 24.05.2018
Цікавлять результати зовнішнього незалежного оцінювання? В нагоді стане зручна схема
0
0
19:54 24.05.2018
Засікти його вдалося абсолютно випадково
0
0
19:18 24.05.2018
Відомий український мовознавець, вирішив підтримати абітурієнтів і назвав типові помилки на ЗНО з української мови
0
0
18:55 24.05.2018