Зараз це якось забулося, але при Януковичі російські прапори в українській столиці були не рідкістю.

Наразі у Києві активно проходять репетиції військового параду до Дня Незалежності України, користувачі мережі згадують попередні військові паради, що проходили в столиці при президенті Януковичі.

Так, у Twitter українці діляться старими знімками парадів до 2014 року. Зокрема, на "совкові" ходи "за дідів" в центрі столиці в 2013 році звернув увагу Ростислав Черняховський.

"Хто призабув, останній парад, який відбувся в Києві до президентства Порошенко, виглядав ось так. Це 2013 рік, і, я так розумію, що тим, хто незадоволений тим парадом, який відбудеться днями, такий, як на фото, більше подобається", - написав він.

Популярні новини зараз

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Молода українка померла під час пологів на руках у байдужих лікарів: маля ніколи не поцілує маму

Перехід на "літній час" скасовується? У Зеленського готові вирішити болюче питання українців

Показати ще

"Я дивлюся на ці фото і розумію, який відчай і лють у Кремлі. Стільки працювати, щоб проводити на Хрещатику цей ось радянський косплей, а тепер замість цього - парад до Дня Незалежності, а той, що на фото, - заборонений. Вже це виправдовує проведення параду. Не кажучи про інше", - додав він.

Користувачі також згадують інші паради. Приміром, Василь Камінський опублікував знімок з параду 9 травня.

"У часи прихвосня Путіна - Януковича - м*скалі відчували себе в Києві, як у себе вдома", - зауважив один юзер.

Крім того, користувач Ельдар Алієв опублікував відповідне відео. Він зазначив, що з 2010 по 2013 рік в Україні не проводили паради на День незалежності. Віктор Янукович вирішив скасувати їх у цілях економії бюджету.

"Звертаюся до тих, кому не подобається репетиція параду і проведення параду в Києві. Спеціально для вас знайшов - "ваш парад", 2013 року у Києві на Хрещатику, там і "На Берлін" і "За дідів" і "За Батьківщину!". Загалом все як ви любите - не дякуйте", - підписав відео автор.

Обращаюсь к тем, кому не нравится репетиция парада и проведение парада в Киеве. Специально для вас нашёл - «ВАШ ПАРАД», 2013 года в Киеве на Крещатике, там и «На Берлин» и «За дедов» и «За Родину!»... В общем всё как вы любите - не благодарите!

Posted by Aliev Eldar on Wednesday, 22 August 2018

Нагадаємо, святкування Дня незалежності: якою буде програма? Скільки днів українці зможуть цікаво проводити час? Як зможуть відпочити і розважити себе кияни та гості міста у вихідні?

Як повідомляв Знай.иа, укроборонпром розробив ряд нових систем для підвищення ефективності української артилерії. Їх покажуть всім українцям під час проведення параду до Дня Незалежності на Хрещатику в Києві.

Також Знай.иа писав, що в Росії під час урочистості перевернули танк.