Екс-глава Одеської обласної державної адміністрації та лідер партії "Рух нових сил" Міхеіл Саакашвілі заявив, що генеральний прокурор України Юрій Луценко готує документи для його арешту.

"У ці дні генпрокурор Луценко запустив процес підготовки документів з метою мого арешту та екстрадиції до Грузії за дії періоду мого президентства", - написав Саакашвілі в Facebook.

Саакашвілі розповів, чого боїться влада.

Популярні новини зараз
У всіх областях України: ТЦК запровадили важливі нововведення для військовозобов'язаних Банки ліквідують, а гроші згорять: фінустановам дозволили не повертати вклади клієнтам ТЦК висунули нову вимогу: стосується водіїв – відмова не приймається Зробили ремонт у квартирі - очікуй штраф чи повістку до суду: про що мають знати українці
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Міхеіл Саакашвілі з табору протестуючих під Верховною Радою переїхав жити в наметове містечко. Своє рішення він пояснив тим, що чинна українська влада має намір депортувати його на батьківщину, хоча сам він упевнений: нічого не порушував, а організовані мітинги носять виключно мирний характер.