Відомий український десантник-блогер Валерій Ананьєв неодноразово потрапляв під дисциплінарні стягнення через свої відеоролики із зони АТО, передає "Обозреватель".

"Мене двічі виганяли з АТО. Потім командир роти таємно привозив назад", - зізнався Ананьєв.

За його словами, командування було не в захваті від подібної діяльності бійців бригади.

"Моє начальство, звичайно, до цього погано ставилося. Це люди, які не дуже сучасні. Їм дуже не подобалося, що такі внутрішні моменти потрапляли в загальний доступ", - зазначив блогер.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк вирішила довести Тіні Кароль, що її "Шиншила" краща: "Я так решила"

Українське "Дизель Шоу" продалося каналу країни-агресора: скоро прем'єра

Сам у чужому місті: поліцейські знайшли на морозі хлопчика, плакав і кликав маму

На Хмельниччині безстрашний маршрутник схопив злочинця просто в салоні: куди зібрався?

Показати ще

Ветеран АТО розповів, що змусило його фіксувати бойові будні свого підрозділу.

"Я бачив, що відбувається в інформаційному просторі, соцмережах, бачив вплив Росії там і що роблять наші у відповідь. Я бачив, що з нашого боку немає нічого. Тобто наша влада в пропаганду взагалі не вкладала. Все, що є - це приватні проекти в Youtube. А так як то відео зробило мене для певної кількості людей, як би мені це не подобалося, лідером думок, то я розумів, що потрібно докласти максимум зусиль у цю пропаганду. Тому ми почали знімати ці відео", - уклав він.

Весь час в АТО Ананьєв вів відеоблог, намагаючись показати армію як вона є. Його ролики зібрали сотні тисяч переглядів, а в ЗМІ десантника неодноразово називали "секс-символом АТО".

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" український десантник, який воював на сході України Валерій Ананьєв, відправився в тривалу подорож, він дійшов пішки до краю Європи.