Український уряд скоротить кількість студентів, які отримують стипендію.

Про це сказав заступник міністра фінансів України Сергій Марченко. Такі заходи необхідні, щоб підняти розмір стипендії до рівня мінімальної зарплати, відмітив чиновник в коментарі online.ua.

За його словами, в цьому році кількість стипендіатів складає 40-45%. У наступному році цей відсоток влада знизить до 25. До 2020 року кількість студентів, які отримують стипендію, складатиме 15%.

При цьому Марченко зазначив, що ці 15% студентів зможуть жити досить спокійно та заможно.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в Україні існує гострий дефіцит ряду фахівців, перш за все це стосується робочих напрямків.

Популярні новини зараз
Рф готує новий масований удар по Україні: по яких регіонах битиме Після дрібних банкнот візьмуться за великі: які гривні вилучать з обігу На горизонті квітнева "індексація": кому ще оновлять пенсійні виплати "У першому класі повинні вміти читати": українці обурилися через правила в школі
Показати ще