У Києві активізувалась банда шахраїв, яка виманює гроші в громадян. Зловмисники чатують на своїх жертв переважно біля поштових відділень, банків та інших установ.Про такий випадок розповіла на сторінці в Los Solomas в Facebook Олена Машук, яка стала жертвою шахраїв.За словами жінки, схема працює таким чином, що один зі зловмисників прикидається, що знайшов чиїсь гроші і пропонує їх розділити з випадковим перехожим, а інший стверджує, що це він їх загубив.

"Отримала пенсію на дитину на пошті по вул. Антонова, йшла по доріжці і побачила мужика, який щось підбирав у траві на узбіччі. Це пакет. Тут же звертається до мене: "Ось, хтось втратив, не бачили?" Розгортає, там якісь документи зі страховою і купа валюти", - переказала хід подій жінка.

Потім, за її словами, чоловік запропонував їй поділити гроші між собою і відмовився викликати поліцію.

Він засунув пакет в кишеню, як тут підскочив другий, дуже схвильований чоловік. Він сказав, що втратив пакет і попросив жінку показати речі і гроші, тому що на його купюрах нібито були проставлені печатки.

"Я, як справжній чесний лох, показую гроші. Він перелічив, подивився в гаманець і віддав. У той момент у мене все відключилося і я втратила обережність від раптовості і швидкості подій", - розповіла Машук.

Чоловік, який нібито знайшов гроші, віддав їх другому, потім між ними розгорівся награний скандал. Потерпіла пішла з місця подій, і тільки пізніше помітила, що після того, як її "перевіряли", у неї зникла частина грошей.

Популярні новини зараз
Кирило Буданов пояснив, чи варто чекати наступу з Білорусі День Катерини 7 грудня: заборони свята та найважливіші молитви до покровительки жінок Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку 2000 грн під ялинку: ПриватБанк роздасть українцям гроші, як отримати
Показати ще

"Звичайно ж, я поспішила піти, але через мить схаменулася, відчувши недобре. Більше половини грошей зникло. Вони працюють у парі: один молодий, міцний і в кепці, другий постарше, чорнявий. Ймовірно, "пасуть" в тих місцях, де люди отримують гроші: пошта (сьогодні день пенсії), обмінники, банки", - написала потерпіла.

У коментарях інші користувачі відзначили, що такій схемою шахрайства вже багато років.

"Років двадцять тому попалася так само у дитячого світу на Дарниці. Так було соромно перед собою, але вони майстри, не дають схаменутися", - поділилася досвідом Ольга Ахмедова.

Як раніше повідомляв "Знай.ua", шахраї отримали 47 мільйонів доларів за криптовалюту, нібито підкріплену "чаєм".