В медпункт запорізького оздоровчого комплексу "Маяк" з ознаками отруєння звернулося 30 осіб, з яких 28 дітей. Про це повідомили в обласному управлінні Госпотребслужби.

У четвер, 14 червня за медичною допомогою зі скаргами на розлад шлунку звернулося 30 осіб, у тому числі 28 дітей. Випадки захворювання дітей зареєстровані в 13 з 19 загонів. В кожному з них зазначається від 1 до 4 хворих зі ступенем тяжкості від легкого до середнього.

На даний момент співробітниками Госпотребслужби розпочато санітарно-эпидемологичне розслідування та обстеження закладів для встановлення причин і умов виникнення захворювань.

Зазначається, що за результатами перевірки були виявлені порушення вимог санітарного законодавства: відсутність проточного гарячого водопостачання для миття рук дітей і не були створені умови для миття внутрішньоцехового обладнання та ємностей для третіх страв.

Популярні новини зараз
Виплати 1200 та 2200 гривень: хто може розраховувати на підтримку від держави "Відкосити тепер не вдасться": з 1 червня запрацюють жорсткі правила мобілізації Велика родина приготувала кашу на пиві і тепер поховають 9 дітей: що сталося Нові правила для водіїв з 1 червня: що потрібно знати
Показати ще

Крім цього, не було дотримано двотижневе меню і порушувалася технологія приготування страв і обробки овочів, а також ігнорувалися вимоги підготовки сировини.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" поліція Миколаєва нарешті знайшла винуватця масового отруєння школярів.

Інциденту, що стався 21 травня в Миколаївській загальноосвітній школі № 6. У той день на другому поверсі будівлі невідомий розпилив газ. 37 школярів 11-14 років звернулися до медиків зі скаргами на кашель, запаморочення і болю в животі. Слідів отруйних речовин співробітники МНС не виявили, а поліцейські відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 296 КК України «Хуліганство».

Співробітники поліції з'ясували, що до інциденту причетний 16-річний школяр.

Як зізнався сам хлопець, в той день прийшов побачитися з одним в школу №6. Він розпилив у туалеті перцевий балончик, як стверджує, по необережності, намагаючись дістати з кишені телефон. Юнак стверджує, що носив цей балончик для самооборони, а після інциденту сильно злякався і викинув його.