Українські лижники вибороли сьоме "золото" на Паралімпійських іграх у Пхьончхані.

Про це повідомляє Громадське.

Наразі вже відомо, що у заключний день Ігор-2018 перемогу здобули Юрій Уткін, Людмила Ляшенко, Юлія Батенкова-Бауман і Оксана Шишкова, які посіли перше місце в лижній змішаній естафеті 4х2,5 км.

В активі збірної України 22 нагороди — 7 золотих, 7 срібних та 8 бронзових медалей.

Відзначається, що 17 березня Григорій Вовчинський виборов "срібло" у лижних гонках (10 км) серед спортсменів у категорії "стоячи", а Максим Яровий — "бронзу" в лижних гонках на 7,5 км (сидячи).

ПриватБанк без розбору блокує платежі українців: покупки перетворилися на "лотерею" Реформи і прозорість: експерт розповів, чого вимагають США від України за свою допомогу Пенсіонерам дадуть знижку на продукти 20%: що потрібно взяти в магазин "Іди в Україну, ти, бл**ь, служи": розлючені українці накинулися на працівників паспортного столу в Польщі

Крім того відомо, що у сьомий день Паралімпійських ігор у Пхьончхані Україна посідала четверте місце у загальнокомандному заліку.

14 березня лижниця Шишкова здобула "бронзу" у спринті на Паралімпіаді.

Раніше українська біатлоністка Оксана Шишкова виграла п'яте для України "золото" на Паралімпіаді-2018 у Пхьончхані.

Український біатлоніст Тарас Радь виграв золоту медаль Паралімпіади на середній дистанції 12,5 кілометрів. Він приніс четверте "золото" українській команді.

У перший день змагань на паралімпійців у Пхьончхані Україна здобула 5 медалей.

У другий змагальний день українець Максим Яровий виграв золоту медаль у лижних перегонах на дистанції 15 км сидячи. Це перше паралімпійське золото в його спортивній кар'єрі.

12 березня український спортсмен Ігор Рептюх здобув для збірної третю золоту медаль.

У Пхьончхані розігрують 80 комплектів нагород. Українські спортсмени змагатимуться в половині паралімпійських зимових дисциплін: лижних гонках, біатлоні та вперше у сноубордингу.

Варто відзначити, що перемогою норвезької лижниці Маріт Бйорген завершилися Олімпійські ігри-2018 в південнокорейському Пхьончхані. 37-річна лижниця здобула перемогу у 30-кілометровому марафоні класичним стилем. Бьорген повторила рекорд інших норвежців Бьорна Делі і Уле-Ейнара Бьорндалена за кількістю завойованих золотих медалей на Олімпійських іграх. В активі Маріт тепер також вісім золотих нагород.

Друге місце в гонці посіла фінка Кріста Пярмякоскі, бронзову медаль здобула Стіна Нільссон зі Швеції.

Маріт завоювала для Норвегії 14-ту золоту нагороду на поточній Олімпіаді і принесла перемогу в неофіційному командному заліку Пхьончхана-2018. Всього норвезькі спортсмени завоювали 39 медалей, що стало рекордом Олімпіад.

Українка Тетяна Антипенко зайняла 38-е місце.

Українські паралімпійці здобули "золота" і два "срібла" впродовж 30 хвилин.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що перемога українця на Олімпіаді увійшла в історію.