Головна ялинка країни, яка зараз збирається на Софійській площі, придбала найбільшу популярність в обговореннях користувачів соцмереж. Лисоватість спровокувала для неї нову назву - символ корупції і нехлюйства.

Про це пишуть "Вести", намагаючись розібратися, хто ж "підстриг" пушите дерево.

Головна новорічна ялинка, яку з пригодами везли до Києва цілих п'ять днів, постраждала при транспортуванні настільки, що її просто не впізнали після установки. Пухнаста красуня-ялиця з Богородчанського спеціального агролісгоспу, у зрізанні якої брали участь 12 чоловік, після установки стала виглядати неабияк поріділою.

"Піду вип'ю заспокійливого", "Так знівечити "карпатську красуню" могли тільки комунальники...", "Не та нині Йолка...", - писали користувачі, проводячи аналогії з 2013 роком, коли навколо новорічного символу теж йшло чимало дискусій.

Директор КП "Івано-Франківськ-облагролес" Олег Олійник ялинку визнав.

Популярні новини зараз

Олег Винник показав фінал "Маски" до виходу в ефір: "Станете свідками"

Юрій Ткач відростив пишну шевелюру: "Купив собі нову шампуньку"

У Харкові помер відомий бізнесмен і друг Кернеса

В Україні зміняться правила проїзду для пільговиків - заява Мінсоцполітики

Показати ще

"Це наша, її можна дізнатися за верхівці", — сказав він.

За його словами, проблеми з ялинкою в транспортуванні відбулися ще і через те, що компанія вибрала неправильний маршрут.

У Києві вирішено, зазначив він, що везти ялинку доведеться КрАЗом, в той час як у попередні роки її транспортували на більш відповідному Volvo.

Нагадаємо, лікарі в один голос застерігають, що не варто купувати ялинку. Хвоя може викликати серйозні захворювання, як у дорослих, так і у дітей.

Крім того, наближення новорічних та різдвяних свят відчувається з кожним днем все сильніше. До Нового року залишилося вже менше місяця, а до католицького Різдва – ще менше часу. Тому у всіх європейських країнах вже почали встановлювати на площах міст головний атрибут свят – ялинку.

Дивіться сюжет про ялинку

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", головна ялинка країни жахнула соцмережі.