Чеський рупор Кремля посмакував злочинами бойовиків на Донбасі

поділитись
Посол України у Чехії вимагає пояснень

Кореспондент чеської газети Mlada fronta Dnes Адам Хайек незаконно потрапив на окуповану територію Донбасу та написав матеріал, в якому вихваляв терористів.

Посол України у Чехії Євген Перебийнос відреагував на цю подію, повідомляє "Європейська правда".

За словами посла, видання надрукувало три матеріали, в яких прославляють злочинців, що захопили українські землі. Перебийнос зазначив, що автор матеріалу використовував характерні для російських ЗМІ порівняння.

"І хоча принизливі характеристики України і українців він вкладає в уста нібито персонажів своїх статей, але загальний висновок, до якого він намагається підвести читачів, є очевидним: виправдати злочини, які здійснюються Росією і її маріонетками на Донбасі", - заявив український посол.

Він зазначив, що Хайек потрапив на окуповану територію Донбасу в обхід українських кордонів, скоріше за все, через Росію. Посол також закликав Mlada fronta Dnes відреагувати на матеріал автора та дізнатися, чи засуджує його видання.

Останній матеріал від імені Хайека чеська газета опублікувала 21 травня. Він має назву "Чеські вояки, що борються на Донбасі: тут більше демократії, ніж у вас". Автор розповідає про чеських бойовиках на Донбасі та "смакує" їхні злочини проти українців.

Як повідомляв портал "Знай.ua", мешканцю Одеси, який роз'їжджав містом на автомобілі із радянською символікою, загрожує п'ять років за ґратами.

Автор матеріалу: 
Антон Дорошенко
Теги: 
Чехія, пропагандисти, рупор Кремля, Донбас, посол України, бойовики
Глава Місії нагадав про жахливі роковини трагедії
0
0
16:01 26.04.2018
Сума, виведена з рахунків, по-справжньому вражає
0
0
15:48 26.04.2018
Суд скасував розпорядження Кабміну про звільнення чиновника
0
0
15:38 26.04.2018
Найближчі 800 років катастрофа нагадуватиме про себе
0
0
14:45 26.04.2018