Українським підприємцям варто переорієнтуватися на кілька нових напрямків, які можуть стати більш прибутковими та суттєво покращити фінансове становище самої країни.

Відповідну думку у своєму відеоблозі висловив відомий економіст Олександр Охріменко.

Експерт вважає, що першість у рейтингу можна беззаперечно віддати ідеї створення спеціалізованого онлайн-магазину, але вузький напрямок може тільки нашкодити розвитку бізнесу, тому слід замислитися, що саме актуально для продажу на ринку.

На другу сходинку у переліку Охріменко поставив хендмейд – виготовлення різноманітних товарів власноруч. Проте, побачив у цьому і мінуси: багато заробити одразу не вийде, потрібно стати впізнаваним, і тільки тоді можна буде отримувати гідні прибутки.

Курси іноземної мови та створення профільних журналів, як припускає економіст, теж може дати старт успішній кар'єрі українців. Не останнє місце займає й ідея IT-аутсорсингу, на якій тільки за минулий рік вдалося заробити до 2 мільярдів доларів.

Рейтинг самых перспективных направлений для бизнеса в Украине

Предлагают Вам обсудить и высказать свое мнение от том, какие направления создание бизнеса могут быть популярны в Украины на данном этапе. За основу я взял рейтинг Рейтинг самых перспективных направлений для бизнеса в 2017 году, которые опубликовал СМИ Деньги.УА. Давайте обсудим Тут статьи и видео « Беседы на финансовой кухне с Александром Охрименко Тут графики и таблицы Ukrainian Analytical Center - IAC Ликбез о деньгах Как инвестировать деньги в Украине? Советы и рекомендации для населения

Популярні новини зараз

Стосунки з "Холостяком" Мельником і зізнання за сценарієм: Юлія "Зайка" розкрила шанувальникам правду

Зірка "Кварталу" Ірина Сопонару потонула в молодильному дзеркалі: "Нереалка..."

Михайло Поплавський захотів молоду дівчину, але все пішло не за планом: "Підманула, підвела"

Віктор Павлік зібрав валізи вагітної Репяхової: "Це останній раз"

Показати ще
Posted by Беседы на финансовой кухне с Александром Охрименко on Sunday, 20 August 2017

Як повідомляв портал "Знай.ua", українські бізнесмени отримали визнання на міжнародному рівні.