Українським підприємцям варто переорієнтуватися на кілька нових напрямків, які можуть стати більш прибутковими та суттєво покращити фінансове становище самої країни.

Відповідну думку у своєму відеоблозі висловив відомий економіст Олександр Охріменко.

Експерт вважає, що першість у рейтингу можна беззаперечно віддати ідеї створення спеціалізованого онлайн-магазину, але вузький напрямок може тільки нашкодити розвитку бізнесу, тому слід замислитися, що саме актуально для продажу на ринку.

На другу сходинку у переліку Охріменко поставив хендмейд – виготовлення різноманітних товарів власноруч. Проте, побачив у цьому і мінуси: багато заробити одразу не вийде, потрібно стати впізнаваним, і тільки тоді можна буде отримувати гідні прибутки.

Курси іноземної мови та створення профільних журналів, як припускає економіст, теж може дати старт успішній кар'єрі українців. Не останнє місце займає й ідея IT-аутсорсингу, на якій тільки за минулий рік вдалося заробити до 2 мільярдів доларів.

Рейтинг самых перспективных направлений для бизнеса в Украине

Предлагают Вам обсудить и высказать свое мнение от том, какие направления создание бизнеса могут быть популярны в Украины на данном этапе. За основу я взял рейтинг Рейтинг самых перспективных направлений для бизнеса в 2017 году, которые опубликовал СМИ Деньги.УА. Давайте обсудим Тут статьи и видео « Беседы на финансовой кухне с Александром Охрименко Тут графики и таблицы Ukrainian Analytical Center - IAC Ликбез о деньгах Как инвестировать деньги в Украине? Советы и рекомендации для населения

Популярні новини зараз

Танкович розповів про нове кохання на "Танцях з зірками" та політичні амбіції

Ломаченку, якому не допомогли руські попи, назвали умову для реваншу з Лопесом

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

На Тернопільщині раптово помер янгол у білому халаті, Україна ридає: "Господь прийме його світлу душу"

Показати ще
Posted by Беседы на финансовой кухне с Александром Охрименко on Sunday, 20 August 2017

Як повідомляв портал "Знай.ua", українські бізнесмени отримали визнання на міжнародному рівні.